Philips Hue Flux Lightstrip for outdoor use, 10 m | 30 W | Bluetooth, Zigbee
- Код товара: 495970
- EAN: 8721103089212
- MPN: 8721103089212
211.97€
Без налога: 175.18€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 243.00 мм |
| Gross width (mm) | 257.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 446 гр. |
| Plastic (No PET) | 112 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.56 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 252 шт. |
| Gross weight | 1.93 кг |
| Net weight | 1.37 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Flux Lightstrip for outdoor use, 10 m |
| Life time | 25000 ч |
| Ширина | 257 мм |
| Мощность | 30 Вт |
| Высота | 243 мм |
| Световой поток | 3000 лм |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | Bluetooth, Zigbee |
| Класс защиты | IP67 |