Philips Hue Neon Lightstrip for outdoor use, 5 m | 30 W | Bluetooth, Zigbee
- Код товара: 495972
- EAN: 8721103088734
- MPN: 8721103088734
169.58€
Без налога: 140.15€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 212.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 522 гр. |
| Plastic (No PET) | 131 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.65 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 167 шт. |
| Gross weight | 2.14 кг |
| Net weight | 1.49 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Neon Lightstrip for outdoor use, 5 m |
| Life time | 25000 ч |
| Ширина | 390 мм |
| Мощность | 30 Вт |
| Высота | 212 мм |
| Световой поток | 1100 лм |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | Bluetooth, Zigbee |
| Класс защиты | IP67 |