Philips Hue Video Doorbell bundle, EU
- Код товара: 495997
- EAN: 8720169361584
- MPN: 8720169361584
187.03€
Без налога: 154.57€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 86.00 мм |
| Gross height (mm) | 176.00 мм |
| Gross width (mm) | 219.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 310 гр. |
| Plastic (No PET) | 78 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 521 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.23 кг |
| Другие особенности | 2K video resolution with wide angle view; Motion detection triggers notifications and activates Philips Hue lights; Two-way audio for easy communication; Sound notification everywhere in your home; Triggers sound alarms |
| Producer product name | Video Doorbell bundle, EU |