Thrustmaster Joystick | SOL-R 4 HOTAS
- Код товара: 497160
- EAN: 3362932916802
- MPN: 2960945
263.77€
Без налога: 217.99€
| Производитель | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 167.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 269 шт. |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | SOL-R 4 HOTAS |
| Producer product family | Joystick |
| Особые свойства | Tear up the sky with Sol-R 4 HOTAS, designed to dominate the airspace and beyond! This HOTAS set, consisting of a joystick and a throttle, combines all the elements you need to gain the upper hand over your enemies. |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC |