TP-LINK Smart Switch Module | Tapo S112 | White
- Код товара: 498103
- EAN: 8885021370897
- MPN: Tapo S112
23.93€
Без налога: 19.78€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6536 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | Tapo S112 |
| Producer product family | Smart Switch Module |
| Цвет товара | White |