TP-LINK Omada PoE++ Injector | POE380S
- Код товара: 498141
- EAN: 4895252506341
- MPN: POE380S
84.14€
Без налога: 69.54€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 165.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1124 шт. |
| Gross weight | 0.89 кг |
| Net weight | 0.64 кг |
| Producer product name | POE380S |
| Producer product family | Omada PoE++ Injector |
| Интерфейс | 1× 10 Gbps/5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps RJ45 data-in port; 1× 10 Gbps/5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps RJ45 power+data-out port (Max. 90 W); 1× AC socket |