Natec | Mouse | Lark | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | Anthracite
- Код товара: 499113
- EAN: 5901969449532
- MPN: NMY-2335
10.41€
Без налога: 8.60€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 112.00 мм |
| Gross height (mm) | 69.00 мм |
| Gross width (mm) | 84.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1331 шт. |
| TI weight (kg) | 0.001 кг |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | Lark |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 4000 |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Key life span | 5M |
| Sensors | Blue Sense |
| Тип устройства | Wireless |
| Operating system | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Цвет товара | Anthracite |
| Число поддерживаемых батарей | 1xAA |
| Батарейки в комплекте | Yes |
| Тип соединения | 2.4 GHz, Bluetooth |