Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/2TB SSD/Silver/INT
- Код товара: 525756
- EAN: 195950717938
- MPN: MGDP4ZE/A
3 313.83€
Без налога: 2 738.70€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 73.00 мм |
| Gross height (mm) | 356.00 мм |
| Gross width (mm) | 263.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 460.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| TI weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.30 кг |
| Net weight | 3.70 кг |