Outwell Contour Lux XL Deep Blue Sleeping Bag - Left zipper
- Код товара: 601861
- EAN: 5709388158956
- MPN: 230490
80.72€
Без налога: 66.71€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 470.00 мм |
| Gross width (mm) | 470.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 2.15 кг |
| Net weight | 1.95 кг |