Outwell Dreamcatcher Single mattress, 10.0 cm, Blue
- Код товара: 601879
- EAN: 5709388158239
- MPN: 400137
83.44€
Без налога: 68.96€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 670.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 2.94 кг |
| Net weight | 2.50 кг |