Outwell Reel Double | Airbed | 90 mm
- Код товара: 601891
- EAN: 5709388158055
- MPN: 400122
69.38€
Без налога: 57.34€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Наименование продукта | Reel Double |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 85 шт. |
| Gross weight | 3.94 кг |
| Net weight | 3.50 кг |
| Размер корпуса | 350 x 170 мм |
| Размер | 195 x 135 x 9 см |
| Материал | Polyester |
| Цвет товара | Black |
| Толщина | 90 мм |
| Семейство продукта | Airbed |