Outwell Dreamspell Single | Sleeping Mat | 110 mm
- Код товара: 601892
- EAN: 5709388158048
- MPN: 400123
55.79€
Без налога: 46.11€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Толщина | 110 мм |
| Наименование продукта | Dreamspell Single |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 138 шт. |
| Gross weight | 2.04 кг |
| Net weight | 1.60 кг |
| Размер корпуса | 320 x 140 мм |
| Размер | 195 x 60 x 11 см |
| Цвет товара | Elegant Green |
| Материал | Polyester |
| Семейство продукта | Sleeping Mat |