Outwell Dreamspell Double | Sleeping Mat | 110 mm
- Код товара: 601897
- EAN: 5709388158031
- MPN: 400124
83.44€
Без налога: 68.96€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Семейство продукта | Sleeping Mat |
| Наименование продукта | Dreamspell Double |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 107 шт. |
| Gross weight | 3.54 кг |
| Net weight | 3.10 кг |
| Размер корпуса | 360 x 150 мм |
| Размер | 195 x 120 x 11 см |
| Материал | Polyester |
| Цвет товара | Elegant Green |
| Толщина | 110 мм |