Toshiba Hard Drive BULK/OEM | S300 AI Surveillance | 7200 RPM | 24000 GB
- Код товара: 601946
- EAN: 4260557513491
- MPN: HDEB034ZSA51F
640.03€
Без налога: 528.95€
| Производитель | Toshiba |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 147.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 101.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Palette Qty | 1299 шт. |
| Gross weight | 0.77 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Producer product name | S300 AI Surveillance |
| Producer product family | Hard Drive BULK/OEM |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Емкость | 24000 ГБ |
| Размер жесткого диска | 3.5 дюйм |
| Интерфейс жесткого диска | SATA |
| Объём буфера | 512 МБ |