SALE OUT. IRIS IRISPen Reader 8 | Handheld | DEMO
- Код товара: 602228
- EAN: 2000001410387
- MPN: 463244SO
118.70€
Без налога: 98.10€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 22 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 380.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 22.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.23 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | IRISPen Reader 8 |
| Saleout | DEMO |
| SALE OUT. | Y |
| Тип сканнера | Handheld |