Natec Card Reader Scarab C DD/Micro SD USB 3.4 Gen | NCZ-2365
- Код товара: 602721
- EAN: 5901969449839
- MPN: NCZ-2365
5.26€
Без налога: 4.35€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7089 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | NCZ-2365 |
| Producer product family | Card Reader Scarab C DD/Micro SD USB 3.4 Gen |
| Цвет товара | Black |