QNAP High-performance Desktop SATA 6Gbps JBOD Storage Enclosure | TL-D400S | Black
- Код товара: 602742
- EAN: 4713213515952
- MPN: TL-D400S
537.30€
Без налога: 444.05€
| Производитель | QNAP |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 279 мм |
| Gross height (mm) | 188 мм |
| Gross width (mm) | 329 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 270.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.27 кг |
| Volume (m3) | 0.017256708 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 8.40 кг |
| Net weight | 8.13 кг |
| Producer product name | TL-D400S |
| Producer product family | High-performance Desktop SATA 6Gbps JBOD Storage Enclosure |
| Цвет товара | Black |
| Интерфейс | SATA 6Gb/s |
| Отсеки для приводов | 4 |
| Количество 3.5" отсеков | 4 |
| Тип корпуса | Tower |