Sony Wireless Turntable | PS-LX3BT | Automatic
- Код товара: 602824
- EAN: 4548736172104
- MPN: PSLX3BT.CEL
287.81€
Без налога: 237.86€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 396.00 мм |
| Gross height (mm) | 460.00 мм |
| Gross width (mm) | 147.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 3.90 кг |
| Net weight | 3.50 кг |
| Producer product name | PS-LX3BT |
| Producer product family | Wireless Turntable |
| Тип | Automatic |
| USB порт | No |
| Bluetooth | Yes |