Philips Hue
- Код товара: 602864
- EAN: 8721103103536
- MPN: 8721103103536
161.10€
Без налога: 133.14€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 102.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.84 кг |
| Net weight | 0.74 кг |