Roborock RockNeo Q105 Mower, 2WD, 500m², RTK + VSLAM, Edge Cutting module
- Код товара: 603492
- EAN: 6978830020052
- MPN: RockNeo Q105
801.24€
Без налога: 662.18€
| Производитель | Roborock |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 270 мм |
| Gross height (mm) | 625 мм |
| Gross width (mm) | 420 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4960 гр. |
| Plastic (No PET) | 1570 гр. |
| Tare weight (kg) | 6.53 кг |
| TI weight (kg) | 0.65 кг |
| Volume (m3) | 0.070875 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 18.76 кг |
| Net weight | 12.23 кг |