Thrustmaster Steering Wheel Add-On Ferrari SF-25 Edition | Black
- Код товара: 603565
- EAN: 3362934005436
- MPN: 4060466
420.73€
Без налога: 347.71€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 404.00 мм |
| Gross height (mm) | 149.00 мм |
| Gross width (mm) | 400.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 2.33 кг |
| Net weight | 2.07 кг |
| Producer product name | Steering Wheel Add-On Ferrari SF-25 Edition |
| Поддерживаемые игровые платформы | PS5, PS4 and PC |
| Цвет товара | Black |