TP-Link RE405BE BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender
- Код товара: 603863
- EAN: 8885020627640
- MPN: RE405BE
153.78€
Без налога: 127.09€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 204.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 504 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.50 кг |