TP-Link Tapo C250 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera
- Код товара: 603874
- EAN: 1210002612807
- MPN: Tapo C250
52.22€
Без налога: 43.16€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 86.00 мм |
| Gross height (mm) | 118.00 мм |
| Gross width (mm) | 87.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1957 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.19 кг |