Targus Classic 13-14" Briefcase, Black
- Код товара: 604001
- EAN: 5063194004433
- MPN: CN414GL
29.95€
Без налога: 24.75€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 275.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.47 кг |
| Net weight | 0.45 кг |