Targus Classic 17-18" Briefcase, Black | Targus
- Код товара: 604004
- EAN: 5063194004457
- MPN: CN418GL
38.51€
Без налога: 31.83€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 430.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.67 кг |
| Net weight | 0.65 кг |