Stanley
- Код товара: 604631
- EAN: 1200185004605
- MPN: 1200185004605
48.01€
Без налога: 39.68€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.48 кг |