Teltonika TAP400 Wireless WI-FI 6 Access Point | Teltonika
- Код товара: 604637
- EAN: 4779051845002
- MPN: TAP400000000
86.78€
Без налога: 71.72€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 31.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.33 кг |
| Net weight | 0.29 кг |