SALE OUT. Gigabyte USED, REFURBISHED
- Код товара: 604915
- EAN: 2000001415665
- MPN: B650I AXSO
110.79€
Без налога: 91.56€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 275.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 300.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Saleout | USED, REFURBISHED |
| SALE OUT. | Y |