Mill CBOC20FLOOR Oscilliating Infrared Outdoor Heater, 2000 W, Black | Mill
- Код товара: 606065
- EAN: 7090019825803
- MPN: CBOC20FLOOR
228.34€
Без налога: 188.71€
| Производитель | Mill |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1100.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 750.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 250.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 7.00 кг |
| Net weight | 6.00 кг |