Samsung MicroSD card | T7 | 128 GB | microSDXC | Flash memory class U3, V30, A2
- Код товара: 606644
- EAN: 8806097635048
- MPN: MB-MB128T/WW
42.80€
Без налога: 35.37€
| Производитель | Samsung |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 128 ГБ |
| Producer product family | MicroSD card |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6667 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | T7 |
| Скорость считывания | 170 МБ/с |
| Класс флэш-памяти | U3, V30, A2 |
| Тип | microSDXC |