Logilink | USB 2.0 connection cable | USB-A to USB-B USB A male | USB B male
- Preces kods: 009838
- EAN: 4040849689031
- MPN: CU0008
1.21€
Bez nodokļa: 1.00€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | USB B male |
| Savienotājs 1 | USB A male |
| Producer product name | USB 2.0 connection cable |
| Tips | USB-A to USB-B |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Citas funkcijas | Cable USB A Type Male - B Type Male 3mMolding type |
| Net weight | 0.068 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.000225 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Gross depth (mm) | 18 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7680 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |