Epson T6190 | Maintenance kit
- Preces kods: 039168
- EAN: 8715946405162
- MPN: C13T619000
21.53€
Bez nodokļa: 17.79€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Net weight | 0.139 kg |
| Producer product name | T6190 |
| Gross weight | 0.339 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0017407 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Palette Qty | 496 pcs |
| Tips | Maintenance kit |
| Lappušu apjoms | 35000 lappuses |
| Savienojamie produkti | B 300, 310N, 500DN, 510DN; Stylus Pro 4900, Pro 4900 Designer Edition, Pro 4900 Spectro_M1; SureColor P5000, SC-P5000, SC-P5000 STD Spectro, SC-P5000 Violet, SC-P5000 Violet Spectro |