Philips | Coffee Maker | HD7546/20 | Drip | 1000 W | Black/Metal
- Preces kods: 044157
- EAN: 8710103727125
- MPN: HD7546/20
80.56€
Bez nodokļa: 66.58€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 2.12 kg |
| Producer product name | HD7546/20 |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Gross weight | 2.86 kg |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 56 pcs |
| Produkta krāsa | Black/Metal |
| Materiāls | Stainless steel/Plastic |
| Platums | 25.5 cm |
| Augstums | 37 cm |
| Dziļums | 22.1 cm |
| Jauda | 1000 W |
| Krūzīšu tilpums | 15 krūzītes |
| Iebūvēts piena putotājs | No |
| Regulējams kafijas stiprums | No |
| Kafijas automāta veids | Drip |
| Kafijas pupiņu tilpums | N/A g |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.2 L |