Camelion | LR6-SP10 | AA/LR6 | 2700 mAh | Plus Alkaline | 240 pc(s)
- Preces kods: 052642
- EAN: 2000000142159
- MPN: 11101006
66.24€
Bez nodokļa: 54.74€
| Ražotājs | Camelion |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Baterijas performance | 2700 mAh |
| Skaits baterijas iekļautas | 240 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Plus Alkaline |
| Tips | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-SP10 |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Iepakojuma tips | Box |
| Net weight | 5.552 kg |
| Gross weight | 5.6 kg |
| Packing quantity | 2 pcs |
| TI weight (kg) | 5.5 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0031266 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.048 kg |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 108 mm |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Gross depth master carton | 322 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 130 mm |
| Net weight master carton | 11.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.149 kg |
| Palette Qty | 176 pcs |