Camelion | LR6-SP10 | AA/LR6 | 2700 mAh | Plus Alkaline | 240 pc(s)
- Код товара: 052642
- EAN: 2000000142159
- MPN: 11101006
66.24€
Без налога: 54.74€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость батареи | 2700 мА·ч |
| Количество батареек в кмплекте | 240 шт. |
| Технология батареи | Plus Alkaline |
| Тип | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-SP10 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Box |
| Net weight | 5.552 кг |
| Gross weight | 5.6 кг |
| Packing quantity | 2 шт. |
| TI weight (kg) | 5.5 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0031266 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.048 кг |
| Gross depth (mm) | 193 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 108 мм |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Gross depth master carton | 322 мм |
| Gross width master carton | 210 мм |
| Gross height master carton | 130 мм |
| Net weight master carton | 11.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.149 кг |
| Palette Qty | 176 шт. |