EnerGenie | UPS UPS-PC-1202AP | 1200 VA | 220 V | 220 V
- Preces kods: 066664
- EAN: 8716309047814
- MPN: UPS-PC-1202AP
92.76€
Bez nodokļa: 76.66€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 220 V |
| Izejas darba spriegums (min.) | 220 V |
| Producer product name | UPS UPS-PC-1202AP |
| Kapacitāte | 1200 VA |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas darba spriegums (min.) | 220 V |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1200 VA |
| Izejas darba spriegums (maks.) | 220 V |
| Izejas jauda | 720 W |
| Baterijas uzlādes laiks | 12 h |
| Baterijas tehnoloģija | Sealed Lead Acid (VR |
| Akumulatora kapacitāte | 7 ampērstunda |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 2-20 min |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| RoHS atbilstība | Yes |
| Formas faktors | Tower |
| Iepakojuma dziļums | 39 cm |
| Svars | 10.4 g |
| Iepakojuma augstums | 29.5 cm |
| Platums | 22.2 cm |
| Augstums | 12.4 cm |
| Iepakojuma platums | 18 cm |
| Dziļums | 38.2 cm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Reakcijas laiks | 10 ms |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta veids | UPS |
| Modema (RJ-11) pieslēgvietas | 2 |
| Izeju skaits | 4 |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | C13 coupler, C14 cou |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Īpašās funkcijas | Regolazione automatica del voltaggio in output (AVR) Interfaccia USB Indicatori status del LED Protezione da corto circuiti Protezione da sovraccarichi e fulmini Allarmi sonori e visivi Protezione da sovraccaricamento e sovrascaricamento Protezione presa Fax/Modem/Telefono |
| Citas funkcijas | Input: AC 220V±25%, 50Hz/60Hz ±10%Output: AC 220V±10%, 50Hz/60Hz ±0.5% (on battery)Switching time: no more than 10 msBackup time: 8...20mins (depends on the load)Battery: sealed lead-acid 12V/7Ah x 2pcsCharge time: up to 12 hoursSockets: Schuko EU type, 1 input, 3 outputs; telephone RJ11x2pcs connectors; USB-BF connectorOperating conditions: 0°C~40°C, at humidity 10~90%RH non condensingPower: 1200VADimensions: 382x222x124 mmProduct weight: 10.4 kg |
| Net weight | 9.28 kg |
| Gross weight | 10 kg |
| TI weight (kg) | 7.16 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 2 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.020709 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Plastic (No PET) | 720.00 g |
| Gross depth master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Tare weight master carton | 0.768 kg |
| Palette Qty | 76 pcs |