Logilink | USB 2.0 Hub-4 port whit power adapter
- Preces kods: 071208
- EAN: 4052792004410
- MPN: UA0085
12.12€
Bez nodokļa: 10.02€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB 2.0 Hub-4 port whit power adapter |
| Iepakojuma dziļums | 10.7 cm |
| Iepakojuma augstums | 10.1 cm |
| Iepakojuma platums | 20 cm |
| Iepakojuma svars | 180 g |
| DC ieejas ligzda | Yes |
| pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Produkta krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98/ME/2000/X |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Mac saderība | Yes |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Citas funkcijas | USB 2.0 Hub4x USB portsCompliance to USB 2.0 standardLED indicator for ActivityMax. data transfer rate: 480 MBit/s5V/2A USB cable and power supply includedNo driver installation requiredHot Plug / Plug & PlayColor: Black |
| Net weight | 0.088 kg |
| Tips | USB Hub |
| Gross weight | 0.178 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0006696 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Gross depth (mm) | 93 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| PET | 54 g |
| Paper/Pasteboard | 36 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2581 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |