EnerGenie | UPS UPS-PC-652A with AVR | 650 VA | 220 V | 220 V
- Preces kods: 073604
- EAN: 8716309047807
- MPN: UPS-PC-652A
44.55€
Bez nodokļa: 36.82€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 220 V |
| Izejas darba spriegums (min.) | 220 V |
| Producer product name | UPS UPS-PC-652A with AVR |
| Kapacitāte | 650 VA |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas darba spriegums (min.) | 220 V |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 650 VA |
| Izejas darba spriegums (maks.) | 220 V |
| Izejas jauda | 390 W |
| Baterijas uzlādes laiks | 12 h |
| Baterijas tehnoloģija | Sealed Lead Acid (VR |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Akumulatora kapacitāte | 7 ampērstunda |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 20 min |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| RoHS atbilstība | Yes |
| Formas faktors | Tower |
| Iepakojuma dziļums | 37.5 cm |
| Svars | 5.8 g |
| Iepakojuma augstums | 23 cm |
| Platums | 16 cm |
| Augstums | 9.5 cm |
| Iepakojuma platums | 14.5 cm |
| Dziļums | 32 cm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Reakcijas laiks | 10 ms |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta veids | UPS |
| Izeju skaits | 3 |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | C13 coupler, C14 cou |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Net weight | 4.4 kg |
| Gross weight | 5.4 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3.00 pcs |
| TI weight (kg) | 3.64 kg |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 16.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.716 kg |
| Volume (m3) | 0.01250625 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Palette Qty | 123 pcs |