Brother LC1280XLBK | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 075763
- EAN: 4977766694049
- MPN: LC1280XLBK
35.43€
Bez nodokļa: 29.28€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | LC1280XLBK |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Savienojamie produkti | MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-6910DW |
| Lappušu apjoms | 2400 lappuses |
| Svars | 144 g |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 85 x 40 x 120 mm |
| Iepakojuma svars | 781 g |
| Net weight | 0.098 kg |
| Gross weight | 0.139 kg |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.000408 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.041 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2118 pcs |