Brother | TZe-611 Laminated Tape | Black on Yellow | TZe | 8 m | 6 cm
- Preces kods: 082771
- EAN: 4977766686624
- MPN: TZE611
10.26€
Bez nodokļa: 8.48€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Lentes garums | 8 m |
| Produkta krāsa | Black on Yellow |
| Lentes tips | TZe |
| Lentes izmērs | 6 cm |
| Producer product name | TZe-611 Laminated Tape |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.049 kg |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5275 pcs |