Brother | TZe-611 Laminated Tape | Black on Yellow | TZe | 8 m | 6 cm
- Код товара: 082771
- EAN: 4977766686624
- MPN: TZE611
10.26€
Без налога: 8.48€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Длина ленты | 8 м |
| Цвет товара | Black on Yellow |
| Ширина ленты | 6 см |
| Тип ленты | TZe |
| Producer product name | TZe-611 Laminated Tape |
| Net weight | 0.03 кг |
| Gross weight | 0.049 кг |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.019 кг |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 18.00 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5275 шт. |