Case Logic | QNS111K | Fits up to size 12 " | Sleeve | Black
- Preces kods: 083515
- EAN: 085854219822
- MPN: QNS111 BLACK
20.12€
Bez nodokļa: 16.63€
| Ražotājs | Case Logic |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | QNS111K |
| Fits up to size | 12 in |
| Korpusa veids | Sleeve |
| Pleca siksna | No |
| Svars | 36 kg |
| Svars | 368 g |
| Dimensijas (W x D x H) | 330 x 41 x 248 mm |
| Dimensijas (WxDxH) | 330 x 248 x 41 mm |
| Materiāls | Molded EVA Foam |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 10-12 in |
| Maksimālais klēpjdatora ekrāna izmērs | 11.6 in |
| Net weight | 0.349 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 4.00 pcs |
| Gross depth master carton | 330.00 mm |
| Gross width master carton | 195.00 mm |
| Gross height master carton | 260.00 mm |
| Net weight master carton | 1.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |