Surge Protector SPG5-C-10/ 3 m/ 5 Sockets/ Black
- Preces kods: 088607
- EAN: 8716309065504
- MPN: SPG5-C-10
9.03€
Bez nodokļa: 7.46€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Surge Protector SPG5-C-10/ 3 m/ 5 Sockets/ Black |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Svars | 470 g |
| Platums | 330 cm |
| Augstums | 45 cm |
| Dziļums | 56 cm |
| Daudzums | 1 |
| Integrēts on/off slēdzis | Y |
| Citas funkcijas | Maximum total power load: 250 V AC, up to 16 A, 50/60 HzMaximum surge voltage 6000 V, maximum spike current 9000 A, energy 250 JoulesSockets: 5 X German (Schuko) typeIlluminated power rocker switchGerman (Schuko) plug 16 A 1.5mm2 power cord, 3 mGrounding indicatorSelf-diagnostic indicatorDimensions: 330 x 56 x 45 mmTemperature range: -5...+40 °CNet weight: 0.47 Kg |
| Net weight | 0.488 kg |
| RoHS atbilstība | Yes |
| Sertifikācija | CE, ISO 9002 |
| LED indikatori | Y |
| Iepakojuma dziļums | 125 in |
| Iepakojuma augstums | 380 in |
| Iepakojuma platums | 55 in |
| Produkta krāsa | Black |
| Nominālā izejas strāva | 16 A |
| Izeju skaits | 5 |
| Nominālais ieejas spriegums | 250 V |
| Sprieguma plūdizlāde | 250 J |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | Type F (Schuko) |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 40 °C |
| Gross weight | 0.668 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.002166 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| TI weight (kg) | 0.44 kg |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 399 pcs |