Camelion | R6P-4BB | AA/LR6 | Super Heavy Duty | 4 pc(s)
- Preces kods: 093020
- EAN: 4260033156303
- MPN: 10000406
0.67€
Bez nodokļa: 0.55€
| Ražotājs | Camelion |
| Garantija | 1 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Super Heavy Duty |
| Tips | AA/LR6 |
| Producer product name | R6P-4BB |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Net weight | 0.029 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.0285714285714286 kg |
| Volume (m3) | 0.00012597 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.031 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 114 mm |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13718 pcs |