Camelion | R6P-4BB | AA/LR6 | Super Heavy Duty | 4 pc(s)
- Код товара: 093020
- EAN: 4260033156303
- MPN: 10000406
0.67€
Без налога: 0.55€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |
| Технология батареи | Super Heavy Duty |
| Тип | AA/LR6 |
| Producer product name | R6P-4BB |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.029 кг |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0285714285714286 кг |
| Volume (m3) | 0.00012597 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.031 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 13 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 114 мм |
| Plastic (No PET) | 31 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13718 шт. |