Targus | Laser Presentation Remote | Black, Grey | Plastic | Weight 57 g
- Preces kods: 101265
- EAN: 5051794002775
- MPN: AMP13EU
29.75€
Bez nodokļa: 24.59€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Svars | 57 g |
| Produkta krāsa | Black, Grey |
| Producer product name | Laser Presentation Remote |
| Materiāls | Plastic |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows® 10, 8.1, 8, 7,Mac® OS X v10.6 to v10.13.3 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Sertifikācija | RoHS |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 15 m |
| Dimensijas (WxDxH) | 12.1 x 3.81 x 2.54 mm |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB |
| Gross weight | 0.13 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00102678 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 157 mm |
| Gross height (mm) | 218 mm |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 841 pcs |