Silicon Power | Firma F80 | 16 GB | USB 2.0 | Silver
- Preces kods: 104041
- EAN: 4712702627688
- MPN: SP016GBUF2F80V1S
7.42€
Bez nodokļa: 6.13€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Silver |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Producer product name | Firma F80 |
| Formas faktors | Capless |
| Materiāls | Steel |
| Svars | 5.9 g |
| Platums | 4.4 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Dziļums | 1.8 cm |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7/8 |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows XP/Vista/7/8, Mac OS 10.3.x, Linux 2.6.x |
| Dimensijas (WxDxH) | 44.0 x 18 x 4.5 mm mm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Tips | USB Flash Memory |
| Kapacītāte | 16GB ml |
| Citas funkcijas | • Exquisite metallic design as a fashion accessory • Stylish and sturdy zinc alloy exterior• Cap-less design• COB(Chip On Board) technology • Water, dust, shock and vibration proof |
| Net weight | 0.007 kg |
| Gross weight | 0.013 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.0000425 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Gross depth (mm) | 4 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 20329 pcs |