Gembird SPG3-B-6C surge protector, 5 sockets, 6ft
- Preces kods: 111331
- EAN: 8716309068642
- MPN: SPG3-B-6C
6.64€
Bez nodokļa: 5.49€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 0.39 kg |
| Gross weight | 0.49 kg |
| TI weight (kg) | 0.342 kg |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Palette Qty | 1391 pcs |