Gembird SPG3-B-6C surge protector, 5 sockets, 6ft
- Код товара: 111331
- EAN: 8716309068642
- MPN: SPG3-B-6C
6.64€
Без налога: 5.49€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.39 кг |
| Gross weight | 0.49 кг |
| TI weight (kg) | 0.342 кг |
| Plastic (No PET) | 100 гр. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 345 мм |
| Palette Qty | 1391 шт. |