Dell | Bracket Adapter Metal 2.5 Inch HDD in a 3.5 HDD
- Preces kods: 115130
- EAN: 2000000428888
- MPN: 9W8C4
13.19€
Bez nodokļa: 10.90€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 0.075 kg |
| Producer product family | Bracket Adapter Metal 2.5 Inch HDD in a 3.5 HDD |
| Gross weight | 0.134 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Tare weight (kg) | 0.059 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Volume (m3) | 0.0003315 m³ |
| Paper/Pasteboard | 39 g |
| Palette Qty | 5213 pcs |